Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 A simple room

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: A simple room   A simple room Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:48 pm

Deschise usa si pasi usor inauntru cercetand camera,Era exact cum o lasese..aceleasi lucruri aruncate si haine imprastiate peste tot. Dadu drumul la muzica apoi se tranteste in pat."o sa strang mai tarziu.....greu e fara menajeza"spuse baiatul oftand
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:50 pm

Se plimba aiurea pe holuri, fara sa aibe vreo tinta anume. Avea doar de gand sa mearga la o plimbare, insa se opri la un moment dat in dreptul unei usi.
Batu de cateva ori in ea, asteptand sa i se deschida.
Sus In jos
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 4:00 pm

Printre sunete muzcii deosebi si cateva lovituri in lemnul masiv al usii.
Cine o fi...?? se intreba baiatul in timp ce se ridica din pat si dadu d muzica mai incet. Nu prea are obisnuit cu vizitele ,dar nu avea ce face acum..nu putea sa lase pesoana sa astepte.
Se indrepta spre usa deschizand-o.
-Ummm...salut! spuse in timp ce analiza persoana din fata lui.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 4:01 pm

- Buna!
Il saluta si ea pe baiatul din fata ei si in acelasi timp zambi prietenoasa.
- Te-am deranjat cumva? Intreba apoi, sperand ca raspunsul lui sa fie 'nu'.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 12:33 am

Într-o zi,aflase iar că Soros se mutase în casa unde locuia şi ea.Eh?De ce să nu-i facă o vizită?Începu să caute în toate camerele până o văzu pe Jia Di,şi în faţa ei,'minunatul' Soros.Se duse nervoasă la el,crâşnind din dinţi.
-Bă omule...a şi bună Jia Di!Ce dracu te-ai mutat în ultima cameră,mă? Să mă faci pe mine să alerg?Să vezi ce-ţi fac...!
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 1:33 am

-Buna..a si nu stai linistita nu mai deranjat! Intra! spuse apoi se dadu din usa pentru a-si face loc fetei sa intre. Nici nu terminase de spus ceea ce mai vroia sa zica ca o voce putin galagioasa isi facuse aparitia.
-Aici femeie!!!Pai..nu stiu camera asta mi-au dat-o!?!Dar ne cunoastem cumva? intreba prefacandu-se ca nu o recunoaste.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 1:37 am

-Huh?Cum adică? Ne cunoaştem,tăntălău' satului! După ce că mi-a fost dor de tine,tu nici nu mă recunoşti? Îi sări în braţe şi îl ciufuli puţin.Dar tot tăntălău' satului a meu eşti!
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:13 am

Incepu sa rada cand vazu reactiile fetei.
-Gata ma..nu te mai ambala atat ca nu te-am uitat! o imbratisa si el apoi ii dadu drumul putin suparat.
-Hey..nu ma fa tantalau si nu imi mai ciufuli paruuul! replica baiatul aranjandu-si parul la loc.Acum intrati sau vrei sa stati pe hol..daca e asa eu nu am nimic de obiectat!
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:17 am

-Mda,oricum de la tine mă aştept la orice. Io intru,normal! Că dacă rămân pe hol,rămâi şi tu! zise,intrând în cameră şi îl trase pe băiat de mână.
-Hmm!Ca de obicei,leneşu satului...Nici hainele nu ţi le-ai strâns.Tot la fel ai rămas...
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:25 am

-Mda..tu ai venit aici sa te iei de mine? intreba baiatul incrucisandu-si mainile la piept,punand o fata serioasa.
-Pai..imi nu m-am obisnuit singur..inca astept sa stranga altcineva dupa mine cu spui te oferi sa faci tu asta?
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:33 am

Începu să râdă,şi îşi puse mâinile pe umerii băiatului.
-Păi,când stăteam împreună,mai de mult,tot eu strângeam după tine,mai ştii minte? Parcă ai 2 ani,ugugaga! Bine.O să strâng tot eu,leneşule! Spuse,chicotind uşor.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:47 am

-Da sa stii ca imi e dor de vremurile acelea...vezi de asta tin eu la tine! spuse sarutand-o usor pe frunte.
-Daca vrei te angajez ca menajera, ca si asa ai mei au spus ca nu imi trimit niciuna! zise usor imbufnat
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:55 am

-What?!Nici vorbă!Am şi alte lucruri mai bune de făcut decât să stau în camera ta,să-ţi gătesc,să-ţi fac curat.Mâine-poimâine te aud că vrei să te şi spăl pe cap. Îţi fac curat doar acum,şi după te descurci.Deşi nu prea cred...Oricum,lasă.Mai bine vorbesc eu cu ai tăi şi le spun ce dezastru ai în cameră.Sigur o să-ţi trimită una...
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 3:19 am

-Nuu...nu le spui nimic ai innebunit??Vrei sa vina mama pe capul meu...nu multumesc! replica dand din cap negativ apoi se tranti inapoi in pat.
-Si tu ce ai mai facut?? Cu ce te mai ocupi? Boyfriend ceva??
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 3:23 am

-Da,să vină,mă!Să te mai cuminţeşti şi tu! Se aşeză lângă el,privindu-l cu coada ochiului.Tu de altceva nu ştii să întrebi?Chiar de boyfriend?Nu,n-am.Şi ca să-ţi răspund la toate întrebările: am scris,am luat pauză,am scris iar,seara am mers în club,dimineaţa fac pe modelu' şi cam atât.Nu s-a schimbat nimic.Mă ocup cu aceleaşi lucruri,adică,sunt scriitoare,animatoare,model şi studentă. Tu ce-ai mai făcut?Şi ca să fim chit,girlfriend,ceva?
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 3:37 am

-Hehe...da ce ma ai uitam ca eu nu fac ce spun ai mei? Pai sa vedem eu inca sunt model si m-am despartit de prietena inainte sa ma mut aici si mi-am facut cateva tatuaje, chiar daca ai mei nu au prea fost de acord..aaa si vezi ca a ramas o haina pe scaunul acela! spuse baiatul aratand directia. In timp ce se uita atent la haina observa ca nu este a lui.
-Aaa..las-o acolo!
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 3:40 am

-Hm?Te-ai despărţit?Yeee!Adică,de ce?Îmi plăcea tipa.Şi a cui e haina? Tu nu te-ai îmbrăca niciodată cu aşa ceva! Îi spuse,întorcându-se cu faţa la el.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 3:44 am

-Damn..ti-am spus sa o lasi acolo pe aia! Pai cred ca ne plictisesem unul de celalalt..dar de ce esti asa happy? Si haina a uitat-o cineva la mine daca imi place poti sa o iei! spuse baiatul privind tavanul
-Apropo mi-ai vazut tatuajele??
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 3:50 am

-Bine,mă!O las acolo,ho. Oricum,nu sunt happy.Da' ce,vrei să plâng că te-ai despărţit de norocoasa aia?Adică,tipa! Şi nu ţi-am văzut tatuajele.De unde să ţi le văd?Sper că nu începi să faci streap p-aci,ca să-mi arăți tatuajele.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:01 am

Statu putin pe ganduri apoi se ridica din pat.
-Ai patit ceva?Sau esti cumva indragostita huh?Ia spune cine e norocusul?? intreba vazand ca fata se tot corecteaza.
-Dar sa stii ca ar fi o idee ca fac streap ca sa ti le arat! Uite iti place? spuse ridicandu-si maneca de la bluza putin pentru ai arata tatuajul de pe mana.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:09 am

-Eu,îndrăgostită?Cred că visezi.Îl trase de mână,ca să vadă mai bine,să vadă toate detaliile.Ce fain! Exclamă ea apoi,dar nici că avea de gând să-i dea drumul la mână.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:30 am

-Ma gandeam eu ca o sa-ti placa.Modelulu a fost ales de fosta mea prietena...are gusturi bune nu? intreba rasucindu-si putin mana
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:37 am

-Îhî,îl aprobă ea,oftând scurt,aproape neobservabil. Între timp,îi dădu drumul la mână,privind în pământ.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:40 am

Isi trase maneca la loc, apoi se indrepta spre geam unde se aseaza pe pervaz privind putin in gol. Isi intoarse privirea spre Rain, cand vazu ca numai scoate nici un sunet.
-Ai patit ceva Rain? spuse el studiindu-i reactiile
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:44 am

-Nu,zise întorcându-se cu faţa spre el,afişând un zâmbet destul de fals. De ce întrebi? Se lăsă cu spatele pe pat,privind tavanul şi din când în când se mai uită la băiat. Nici eu nu ştiu de ce mă comport aşa.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Continut sponsorizat





A simple room Empty
MesajSubiect: Re: A simple room   A simple room Icon_minitime

Sus In jos
 
A simple room
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Vin's room.Go away!!!!
» Jia Di's room [take care o.o']
» Shinichi 's room
» Nerine's room
» Rainy's roOm xD So Shut uP...!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: House :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: