Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Jia Di's room [take care o.o']

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Jia Di's room [take care o.o'] Empty
MesajSubiect: Jia Di's room [take care o.o']   Jia Di's room [take care o.o'] Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 3:35 pm

In urma cu putin timp ajunse in noua ei camera. Isi aranja doar putin lucrurile, lasand in urma ei o dezordine totala, prin toata casa. Lucrurile si hainele erau majoritatea aruncate pe jos, iar pe birou numai carti, foi, pixuri si toate cele.
" Heh'... cred ca iau o pauza! " Isi zise cand observa dezastrul din camera, imediat trantindu-se pe pat.
Sus In jos
Jhon Mark.

Jhon Mark.


Mesaje : 6
Data de înscriere : 16/04/2010

Jia Di's room [take care o.o'] Empty
MesajSubiect: Re: Jia Di's room [take care o.o']   Jia Di's room [take care o.o'] Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:31 am

Se aproie încet de uşă şi bătu de două ori,aşteptând un vag răspuns,dacă o mai fi venit şi ăla.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Jia Di's room [take care o.o'] Empty
MesajSubiect: Re: Jia Di's room [take care o.o']   Jia Di's room [take care o.o'] Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:05 am

In momentul in care auzi ciocanitul se ridica din pat, cu greu. Se indrepta apoi spre usa cu pasi marunti, iar cand ajunse o deschise.
- Buna! Il saluta pe baiatul din fata ei, zambind scurt.
Sus In jos
Jhon Mark.

Jhon Mark.


Mesaje : 6
Data de înscriere : 16/04/2010

Jia Di's room [take care o.o'] Empty
MesajSubiect: Re: Jia Di's room [take care o.o']   Jia Di's room [take care o.o'] Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:12 am

-Păi,salut.zâmbi scurt şi reţinut apoi scoase două pliante din buzunarul blugilor cu turu' lăsat foarte jos,care sugerau o invitaţie la o strângere de fonduri pentru casa de copii.
-Dacă puteţi,v-am fi recunoscători,şi foarte îndatoraţi.zâmbi
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Jia Di's room [take care o.o'] Empty
MesajSubiect: Re: Jia Di's room [take care o.o']   Jia Di's room [take care o.o'] Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:28 am

Jia Di lua pliantul si il examina putin, zambind cand auzi ca era vorba de copii. Se intelegea bine cu ei.
- Sigur, mi-ar face placere sa ajut!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jia Di's room [take care o.o'] Empty
MesajSubiect: Re: Jia Di's room [take care o.o']   Jia Di's room [take care o.o'] Icon_minitime

Sus In jos
 
Jia Di's room [take care o.o']
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vin's room.Go away!!!!
» Shinichi 's room
» A simple room
» Nerine's room
» Rainy's roOm xD So Shut uP...!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: House :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: