Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nerine's room

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:03 pm

Stateam tolanita pe pat si citeam o revista de moda. Nu aveam niciun chef sa invat pentru testul ce urma, si asa stiam cat trebuia sa stiu, plus, invatatul ma obosea. Dadeam peste pagini cu repeziciune si oftam la fiecare lucru frumos ce-l vedeam. Am aruncat, la un moment dat, revista pe biroul din cealalta parte a camerei si m-am pus pe burta, inchizandu-mi ochii.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:05 pm

Ma plimbam pe hol putin plictisita,nu aveam chef de nimic.Mam oprit in fata unei usi si am batut usor de doua ori din obisnuinta.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:20 pm

Am injurat in perina si m-am ridicat in coate.
-Vin acum! am spus plictisita.
M-am ridicat usor din pat, fara sa ma grabesc si am aranjat cuvertura. Am oftat usor, apoi m-am indreptat spre usa si am deschis-o.
-Buna! am zis, vazand ca am o fata in fata. 'Ehh...speram si eu sa fie baiat...' mi-am spus si apoi am zambit. Te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:22 pm

Mi'am pus mana la gura pentru ca tocmai cascam si am inchis putin ochi plictisita.
-Dap am poti scapa de plictiseala acuta!Deranjez?!
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:26 pm

Am cascat ochii si am privt-o putin sceptica. Era mai ciudata decat sora mea vitrega si chiar mai plictisita decat ea. Am oftat si m-am dat din cale.
-Intra. Poate gasim ceva distractiv de facut impreuna. am spus eu, incercand sa par o gazda buna. Iti aduc ceva?
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:28 pm

-Nu,multumesc,poate un pahar de apa minerala!am spus incercand s azambesc,dar eram prea plictsita.Si am intrat incet in camera fetei.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:32 pm

Am inchis usa dupa ea si m-am indreptat spre bucatarie.
-Simte-te ca acasa, te rog. am spus, apoi am luat o sticla de apa minerala si doua pahare. 'Foarte ciudata...' mi-am spus, apoi am venit din nou in sufragerie. I-am turnat intr-un pahar apa si i l-am dat.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:34 pm

Mam asezat pe canapea si am luat paharul.-Eu sunt Samanta de preferabil Sam sau Samy!am spus imuindumi incet buzele in lichid.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:40 pm

-Nerine. am spus cu un usor zambet. Poti sa-mi spui si Kiki, daca vrei, dar mai mult sora mea foloseste porecla. Asa ca, mai bine Nerine.
M-am asezat si eu pe un scaun, punandu-mi apa in paharul ramas mie.
-Ma bucur sa te cunosc, Sam. i-am zambit. Si...ce te aduce pe la mine? Lipsa ocupatiei, sa ghicesc?
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:43 pm

-Nup,nu lipsa ed ocupati ci lipsa de ocupatie+plictiseala+ca nu aveam ce face in camera=plictiseala la puterea a treia!am spus razand
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:56 pm

Am chicotit usor, apoi am inceput sa ma gandesc la diferite activitati ca sa putem sa ne distram. 'Mi-as dori sa fie Rai` aici...' mi-am spus, band o gura de apa.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:57 pm

Se opri în faţa uşii,şi bătu puternic de multe ori,aşa cum obişnuia să facă la apartamentul surorii ei. Aşteptă să îi deschidă câteva secunde,dar se plictisi şi dădu buzna.
-Hey surioară,pis-pis,unde eşti?
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 1:01 pm

'Cand ma gandesc la lup, nu ma pot astepta la altceva...' mi-am spus, oftand usor in sinea mea.
M-am ridicat in picioare si m-am uitat catre usa.
-Scuza-ma putin, Sam. am spus catre fata de pe canapea si m-am intors spre Rai`. Aici sunt, bai! am spus, deschizandu-mi usor bratele. Am zambit usor.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 1:04 pm

Trecu pe sub braţele fetei,începând să râdă.Se roti pe călcâie şi o îmbrăţişă pe la spate.
-Hey Kiki! Moamă de când nu te-am văzut...de la revoluţie! Ia uite ce mare te-ai făcut.Pot să pun pariu că ai şi gagic! Îi dădu drumul din strânsoare şi se duse într-o cameră unde o găsi pe Samanta.Bună Samy!O salută,făcând uşor cu mâna.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 1:06 pm

-Ohayo Rain!Ce mai faci?!am intrebato punandumi mana la gura si chicotind.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 1:10 pm

-Păi,am venit puţin pe la sor-mea să văd ce mai face.A cam îngheţat pe hol,că nu se mai mişcă de acolo.Mdah...şoc mare că am venit pe la ea! Dapăi deh,după actu' de pace trebuia să vin să văd dacă mai e întreagă...
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 1:11 pm

Am oftat usor. Trebuia sa ma astept de asa ceva din partea ei. M-am dus catre sufragerie si le-am zambit.
-Mda...ea e sora mea. am spus, adresandu-ma catre Sam. Cred ca iti dai seama ca am venit din tati diferiti, nu-i asa?
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 1:14 pm

-Şi ea e sora mea! Replică ea începând să râdă. Da' de ce sis?Suntem aşa de diferite?Mă rog,tu eşti mai cuminte,iar eu mai nebună,da' în fine.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 1:14 pm

-Dap,se vede!am spus razand uitanduma la cele doua vazand multele diferente dintre ele.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 1:17 pm

Am chicotit usor si m-am spijinit cu cotul de umarul lui Rai`.
-Cateodata nu suntem chiar asa de diferite, nu? Mai inebunesc si eu... M-am departat de ea si am aruncat-o pe fotoliu. Ce vrei sa-ti aduc? am intrebat-o apoi, intrand in rolul de gazda.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:47 am

-Păăăăiii,ce-ai în frigider? O întrebă,abţinându-se să nu râdă. Şi aa!!Sper că Costel a meu e plin,că vreau să mănânc mult din el! Doar ştii că-s pofticioasă.


Off: Costel e frigideru =))) să nu te încurci =))
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:31 am

Oftez usor apoi ii zambesc.
-Te rog sa te servesti. Stii unde e Costel.
Am inceput sa rad, apoi m-am asezat pe fotoliul in care am stat inainte sa vina Rai'.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:43 am

-Leneşa pământului...Spuse printre dinţi şi se duse la Costel,cotrobăind prin el,şi luă nişte căpşuni,apoi se întoarse înapoi.Ia uite,ai fructe şi mie nu mi'ai zis! Vrea careva?
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:50 am

Am dat ochii peste cap si mi-am întors privirea spre ea.
-Pune în mai multe castroane, leneşo! am spus. Sigur că vrem si noi!
Am început apoi sa râd usor si am băut puţină apă ce mi-a rămas în pahar.
-Găseşti castronaşe în dulapul de sus. am zis apoi.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:59 am

-Ochei!Leneşă eşti tu,nu io!Că din câte văd,eu sunt aia care mă mişc şi matale stai pe fotoliu! Se duse în bucătărie iar,luând castronaşe şi puse căpşuni în toate.Peste puţin timp se întoarse înapoi,dându-le la fiecare câte un castron.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Continut sponsorizat





Nerine's room Empty
MesajSubiect: Re: Nerine's room   Nerine's room Icon_minitime

Sus In jos
 
Nerine's room
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vin's room.Go away!!!!
» Jia Di's room [take care o.o']
» Shinichi 's room
» A simple room
» Rainy's roOm xD So Shut uP...!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: House :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: