Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La miezul noptii...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:19 pm

-Mai bine intram inauntru!i-am zis fetei zambind. E clar ca tu ai sa racesti!Hai ca am balcon la camera si poti sta acolo!
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:41 pm

-Vi cu mine? m-am trezit intreband. Am clipit de doua ori apoi mi-am ascuns fata in patura.
-Uhh...nu..nu-mi place sa stau singura. am incercat apoi sa ma scot.
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:42 pm

Am ridicat din umeri.
-Hai ca vin!i-am zis fetei ridicandu-ma in picioare si intinzandu-i mana ca sa o ajut sa se ridice. La mine sau la tine?
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:45 pm

-Uhh...la tine. zic eu prinzandu-l de mana calda. Am inghitit in sec cand am simtit caldura, apoi i-am zambit usor.
Am inceput sa tremur si mai tare cand am simtit frigul la picioare prin papuceii de casa.
*Hapciu* am stranutat.
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:47 pm

-Noroc pisic mucos!am chicotit apoi am inceput sa merg spre iesirea de pe acoperis tinand-o pe fata de mana.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:51 pm

-Mersi. am spus, tinandu-mi mana la gura pentru orice eventualitate. L-am privit din spate si am zambit usor. Era de treaba si imi si incalzea cealalta mana pe de-asupra. Am chicotit aproape imperceptibil si am continuat sa il urmez.
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:56 pm

Am coborat de pe acoperis si dupa ce a venit fata m-am indreptat spre camera mea uitandu-ma cu coada ochiului la fata.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:58 pm

*Hapciu* am stranutat din nou.
-Am racit. am spus sec, apoi imi ridic privirea spre el. Am observat ca avea putin capul intors spre mine, dar n-am spus nimic. Mi-am lasat ochii sa cada pe suprafata paturii, fara sa spun nimic.
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 3:22 pm

-Stiam ca vei raci!ii zic fetei. Las ca am sa-ti dau niste pastile ca sa nu racesti si mai rau!
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 3:24 pm

Am oftat usor. *Hapciu* am stranutat iar. Deja devenea aiurea. Am venit in rand su el si am incercat sa grabesc pasul. Cu cat beau pastilele alea mai repede, cu atat mai bine, m-am gandit. Mi-am ridicat privirea spre el, sperand ca s-a prins de problema mea.
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 3:27 pm

Vazand ca a grabit pasul am urmat-o imediat si mi-am scos telefonul. Dupa ce am trimis un sms l-am bagat inapoi in buzunar.
-Pana primesti pastilele o sa mai dureze vreo 10 minute!i-am zis fetei apoi am ajuns la camera mea si dupa ce am deschis usa am intrat inauntru.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 3:30 pm

Mi-am ridicat privirea spre el si l-am privit usor suspicios. 'Mai exact ce pastile vrea sa-i dea?' m-am intrebat, si am simtit ca era nevoie sa o spun tare:
-Ce pastile vrei sa-mi dai, mai exact?
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 3:31 pm

Am ridicat din umeri.
-O sa vedem ce pastile vin!am zambit. Ca i-am trimis la cineva mesaj sa-mi aduca niste pastile.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 3:34 pm

Am inghitit in sec.
-Cred ca...mai bine ma duc in apartamentul meu. am spus.
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 3:37 pm

-De ce?o intreb ridicand o spranceana. Nu-ti fa griji ca nu te violez acum!am chicotit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La miezul noptii... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La miezul noptii...   La miezul noptii... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
La miezul noptii...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: House :: Acoperis-
Mergi direct la: