Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Let's have some fun~

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 5:25 am

- Da am zis asta.. de ce te-ai intristat asa? o intreba tanarul in timp ce se dadu cu 2 pasi mai aproape de fata.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 5:30 am

" Adevaru e ca nu vreau sa raman singura. " Isi zise in gand, continuand sa se uite la Hero.
- Nu o sa mai am pe cine sa cicalesc daca tu pleci! Spuse repede si tot atunci chicoti.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 9:39 am

- Cumpara-ti un animal...! spuse acesta in sictir observand ca fata nu vorbeste serios.
Dadu din cap si facu cu mana, intrand in bloc.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 10:26 am

- Ce animal? E mai distractiv sa te stresez pe tine... ! Incepu ea sa fluiere si facand pe nevinovata. De data aceasta intra dupa baiat in bloc, intreband:
- Si care ziceai ca e numele tau?
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:06 pm

- Ma intitulez Nu-e-treaba-ta! raspunse el incepand sa urce scarile in mai mare graba decat mersul precedent.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:07 pm

- Vrei sa ma tin iar dupa tine, eh?
Jia Di se incrunta putin si alerga pe scari dupa el.
- Haide, zi-mi numele tau... ! Se ruga de el si facu o fata de catelus.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 6:30 am

Crasni din dinti in acel moment, intorcandu-se cu privirea pe fata.
- Nu vreau sa am de-a face cu tine.. ce-i asa de greu de inteles? Nu vreau nimenea sa stie ca ma cunosti sau ca te cunosc...!
Dupa replica se intoarse rapid si incepu din nou sa urce.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 11:09 am

Fata ramase muta pentru cateva clipe cand auzi tot ce zise Hero si doar se incrunta putin. Statu in loc si in timp ce acesta urca scarile striga:
- Da? Chiar asa de enervanta sunt? Esti asa rau! Prostule!
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 3:56 am

Nu mai zise nimic caci nu se simti afectat, facu cu mana si intra in casa in cele din urma, sprijinindu-se de usa.
- Multumesc cerule... credeam ca nu se mai termina...! spuse el in timp ce ridica ochii spre tavan.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 2:27 pm

" Cata rautate! " Isi zise ea in gand, strambandu-se usor.
O enervase foarte rau gestul lui asa ca se gandi sa renunte si sa plece. Cobora incet scarile, insa neatentia ei ii provoca o cazatura de se auzi un zgomot puternic in tot blocul. Cand ateriza pe jos incepu sa scanteasca.
- Fi-mi-ar neatentia!
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 23, 2010 4:32 am

Auzi zgomotul si isi imagina in mintea sa cine il provocase.
- " Luamar naiba.. cu amabilitatea mea...!" isi spuse el indoindu-si pumnul si deschise usa ca sa vada regula sai mai degraba neregula fetei.
Cobori in graba scarile, gasind-o intr-un final.
- Hmm unde te-ai lovit? intreba tanarul asezandu-se la aceeasi inaltime cu ea.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 23, 2010 9:33 am

- Aaa... doar peste tot ? Raspunse ea pe-un ton ironic.
Isi ridica putin privirea din pamant, spre Hero, mirand-o foarte tare faptul ca venise dupa ea cand.
- Aw... spatele meu! Zise incet, scandind usor si ridicandu-se in fund, fiind plina de praf.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Let's have some fun~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Let's have some fun~
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: Town :: Patinoar-
Mergi direct la: