Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Let's have some fun~

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:18 pm

" Ce... ce... om neserios! "
Jia Di tot nu renunta si veni dupa Hero. Cand ajunse in pas cu el zise:
- Da ce ti-e asa greu sa iti ceri scuze?
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:30 pm

- Ce ti-e asa de greu sa intelegi ca in afara de piedica nu ti-am gresit ? Si pentru stresarea ta continua nici pentru lucrul acela nu am de gand sa-mi cer scuze... M-am saturat sa tot repet.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:32 pm

Continua sa se tina dupa el. Chiar avea de gand sa-l urmeze oriunde.
- Fie, atunci cere-ti scuze pentru piedica! Ii spuse ea, privindu-l atenta cu coada ochiului.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:48 pm

- Nu am de gand.. ma stresezi dispari o data...! spuse tanarul intorcandu-se direct spre fata.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:52 pm

Cand isi intoarse privirea spre ea, Jia Di isi lasa capul in jos.
- Stiu ca te stresez, eu ii stresez pe toti! Dar tot vreau sa-ti ceri scuze! Incepu sa chicoteasca, scotand limba si facand o mutra de copil.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:37 pm

- Numai ai 5 anisori ca lucrurile de genul acesta sa tina...! dadu tanarul in mod negativ din cap.
- Schimba tactica...! spuse acesta incepand din nou sa mearga.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:38 pm

- Chiar esti culmea... ! Zise incet, mai mult pentru ea.
Dupa acea replica ramase tacuta, insa tot il urma pe Hero.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:49 pm

- " Inceteaza dom'le o data...!" incerca tanarul sa mearga cat mai repede ca sa ajunga in dulcea sa casa; loc care nu ii paru niciodata mai placut.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:50 pm

Observandu-l ca mari pasul, facu si ea acelasi lucru. Chiar isi propusese sa nu-i dea pace.
- Degeaba fugi de mine... ! Incepu ea sa rada. Ti-am zis ca nu te las pana nu-mi faci pe plac.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:23 pm

- Eh doar cand ajungem la mine am sa-ti fac cunostiinta cu cainele meu... stiu ca o sa va intelegeti tare bine! spuse tanarul concret ironic, mentinandu-si viteza.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:25 pm

- Haha! Rase ea prefacut, strambandu-se pe la spatele baiatului. Ai pune un caine sa te apere de-o fata?
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:30 pm

- Eu nu-l pun.. el sare pe straini cand intra in casa.. deci mergi pe propriul tau risc... Si cauta in dictionar intelesul cuvantului aparare.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:32 pm

- Bla bla... ! Zise ea in timp ce vorbi Hero, facand niste semne pe la spatele lui. Nu prea cred c-o sa ma muste. Dar daca o face va trebui sa-mi platesti spitalizarea, sa stii!
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:33 pm

- Da sigur ma si grabesc sa-mi irosesc banii pe tine..! isi roti acesta ochii nebagand in seama maimutareala fetei, bucurandu-se ca nu mai are mult pana la scapare.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:34 pm

- Ce enervant esti! Nu ai pic de mila! Eu vorbesc serios va trebui sa ai grija de mine daca ma musca javrita ta!
Incepu sa rada, inca urmandu-l pe baiat.
- Deci mergem acasa la tine acum?
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:36 pm

- Tu incotro credeai ca ma indrept pana acum? Chiar serios ca nu vreau sa te am pe cap...! spuse baiatul aproape cedand nestiind in ce mod s-o mai zica.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:37 pm

- Bine! Se puse in fata baiatului, oprindu-l astefel din mers.
- Cere-ti scuze si dupa aceea promit ca te las.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:39 pm

- " Si-o schimbat tonul...!" isi mari tanarul ochii in momentul acela.
- Ma inebunesti de cap.. scuze pentru piedica! replica acesta scurt si se dadu la o parte astfel incat sa poata merge.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:42 pm

- Wow, in sfarsit am scos acel "scuze" de la tine!
Spuse Jia Di, venind iar dupa Hero, dar de data asta mergea cu doi pasi mai in spate.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:46 pm

- Acu ce faci? intreba tanarul cand observa ca fata inca il mai urmarea asa ca se opri in loc pentru o clipa.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:47 pm

- Bine, tu?
Se prefacu ea ca nu intelege si incepu sa zambeasca ca un copil mic.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:50 pm

- Offf...! spuse acesta cu putere intrand in blocul sau imediat dupa ce mai facu cativa pasi.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:51 pm

- Okay... am inteles, ma intorc la treburile mele... !
Zise ea, lasandu-si privirea in jos cand baiatul intra in bloc.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:19 am

Zambi multumit cand auzi lucrul acela si se intoarse pentru salut, dar cand ii zari privirea lasata in jos ii pieri imediat zambetul.
- "Firar!" isi zise el presimtind ca o sa regrete ce urma sa zica.
- Bine... ce e?
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:48 am

- Nu ai zis ca vrei sa te las acum ? Ii raspunse ea c-o alta intrebare si in acelasi timp isi ridica treptat privirea spre baiat, asteptand curioasa un raspuns de la el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Let's have some fun~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let's have some fun~   Let's have some fun~ - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Let's have some fun~
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: Town :: Patinoar-
Mergi direct la: