Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 New way...

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:46 pm

-Hehe! Şi ce jucăm?Adevăr sau provocare,că şi-aşa e preferat de aproape toată lumea? Altceva nu'mi vine în minte.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:47 pm

-Okke. zic, trantindu-ma pe canapea. Nu incep eu! Nu-mi place sa incep...
Am ranjit usor, apoi mi-am mutat privirea de la unul la altul.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:51 pm

-Încep eu!Căci mie mi-a venit ideea...mai tre' să zică şi Hero dacă e de acord şi începem să jucăm!
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:05 pm

- Da sunt de acord cu jocul deci puteti incepe in a pune intrebarile...! spuse el ca trezit din somn in timp ce se aseza mai comfortabil.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:07 pm

-Încep cu...tine,Hero! Deci,ce alegi?Adevăr sau provocare?Îl întrebă,zâmbind scurt.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:28 pm

- Provocare si sa stii ca pe provocarea voi fi tot timpul deci nu e nevoie sa imi mai puneti intrebarea. La adevar nu vreau sa mint... =]]!
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:30 pm

-Inseamna ca toti vom fi pe provocari permanent. am spus, incrucisandu-mi bratele la piept. Haide Rai'. Spune o provocare buna...
Am ranjit, apoi mi-am indreptat privirea spre Hero.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:32 pm

-Ochei...Păi,te provoc să...deschizi geamul şi să spui: dacă te prind,fac numai sânge pe podea şi tot cu tine şterg pe jos! Îi zise,abţinându-se să nu râdă.Da' vezi să ţipi tare.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:34 pm

Mi-am pus mana la gura si am pufnit usor. Chiar eram curioasa sa aud asta din partea lui. 'Ehh...telepatia asta' mi-am spus, in timp ce ma straduiam sa nu rad.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:43 pm

- Bine...!
Sari de pe canapea si sa indrepta spre fereastra strigand destul de tare:
- Dacă te prind,fac numai sânge pe podea şi tot cu tine şterg pe jos!
Mai multi oameni se uitau ciudat inspre el, da nu se simti niciunul asa ca isi vedeau de drum.
- Fu mai usor decat mam asteptat! spuse tanarul inchizand geamul si revenind la loc.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 12:25 am

Începu să râdă uşor şi îşi îndreptă privirea către Nerine.
-Te provoc să...îi faci o declaraţie de dragoste lui Hero,zise chicotind.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:22 am

Mi-am dus o mana la barbie si am inceput sa ma gandesc. 'Bine ca nu m-a pus sa fie si perversa pe de-asupra...' mi-am spus, chcotind in sinea mea.
-Hero! am strigat dintr-o data. Sa stii ca din clipa in care te-am vazut in scoala generala acum cativa ani, am stiut ca o sa ma apropii de tine tot mai mult si o sa incep sa te iubesc asa cum o fac acum. 'Mda...sigur..'. Te iubesc si vreau sa te am doar pentru mine, pentru tot restul vietii mele.
M-am intors spre Rai'.
-Mai vrei sa zic?
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:27 am

Începu să râdă când auzi cum a spus "Hero!",mai să cadă pe jos.
-E destul..Acum cine întreabă?Întrebă,printre râsete aşteptând răspunsul lor.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 5:23 am

- Cred ca e randul lui Nerine... au prioritate domnisoarele.. " si in plus imi place sa fiu ultimul.." gandi usor amuzat.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 5:32 am

-Ok...Hero! Te provoc sa...iti uzi tricoul si sa stai imbracat cu el pana cand imi dai mie provocarea.
Am ranjit usor, in timp ce imi imaginam cum ar trebui sa stea tricoul ud pe el.
-Si repede, te rog...
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:05 pm

Off: ai invatat asta de la mine, nu ?
Onn: - Bine ...! spuse tanarul usor ducandu-se pana in baie si udandu-si tricoul dupa cum ii se ceruse apoi veni inapoi cu materialul alb lipit puternic pe corp si mulat dupa propriile forme.
- Acu e nextu..!
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 2:21 pm

off: vezi ca stii? :]]
on:
L-am studiat atent in timp ce intra inapoi in camera. Am ranjit usor, intiparindu-mi imaginea in minte, apoi m-am intors spre Rai'.
-Acu', am inceput, te provoc sa...hm...ii dedici o melodie lui Hero. Si, stii la ce ma refer cand zic 'dedici'.
Am ranjit catre ea si m-am pus comod pe canapea.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 12:21 pm

Off: te urăsc,Botan! Mai bine îmi dădeai aia cu moneda x.x'
On:
-Bine,o să i-o cânt,mai bine! Şi aduc şi chitara,să te mulţumesc,nesuferito!Săracu Hero,avem azi ceva cu el,spuse şi plecă spre camera ei,de unde şi-a luat chitara,apoi s-a întors înapoi.
-Aşa...încep! Luă puţin aier,închizând ochii şi începând să cânte melodia I Will Always Love You de Whitney Houston.Când începu partea cu vocea,inima îi bătu puţin mai tare,căci nu a mai repetat de mult,dar până la urmă,i-a ieşit bine.După ce a terminat toată melodia,a deschis ochii,şi şi-a pus chitara lângă ea.Eh?Ştiu că a ieşit o porcărie...dar e vina ta că mi-ai dat provocarea asta...!Ştii că te urăsc,nu?
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Continut sponsorizat





New way... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
New way...
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: House :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: