Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 New way...

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 6:24 am

- Nu chiar de mult cam de ieri am ajuns.. Ma misc cam repede si cred ca de aceea nu s-a observat! rase incet.
- Decat sa stai rezemata de peretele acela rece ce ar fi sa iei un comfortabil loc ?
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 6:29 am

-Aa,da...Da' să ştii că peretele ăsta al tău este destul de confortabil! A meu e mai tare,zise şi se aşeză pe un fotoliu.Hm,sper să-ţi placă aici! Continuă apoi.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 6:35 am

- Si eu sper sa-mi placa! zambi tanarul usor si dadu sa se aseze la locul de pe canapea dar isi aminti imediat de joc asa ca se ridica din loc, mergand sa-l scoata din priza inainte ca acesta sa bubuie.
- Deci ce-mi poti spune despre tine ? intreba acesta cu privirea indreptata sprea tanara.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 6:42 am

-Păi,am 19 ani şi sunt din China.Îmi place s-o chinui pe Nerine,hehe!Cânt la chitară şi puţin cu vocea. Ăă,am scris o carte,pe care n-o voi publica niciodată...şi,îmi place să dorm,să lenevesc toată ziua iar noaptea merg în club.Sincer,nu prea ştiu cum să mă prezint,mai bine mă întrebai tu.Acum zi şi tu ceva despre tine.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 9:27 am

-Mda...ii place sa ma chinuie mult! am spus. Iarta-ma ca nu m-am prezentat. Sunt Nerine, am fost in scoala generala cu tine, Hero.
Am zambit gingas si apoi m-am intors spre Rai'.
-De acolo il cunosc.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:23 am

- Deci sunteti prietene bune de va chinuiti...! rase tanarul usor.
- Ah... multa vreme departa scoala asta generala..! se jena tanarul usor ca nu o recunoscuse.
- Hmm pei Hero, tot de 19 ani fac umbra pamantului. Imi place sa cant, sa gatesc, sa ma joc.. si cred ca acum suntem chit cu prezentarile.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:26 am

-Aham...de fapt, suntem surori vitrege. am spus, punandu-mi bratul in jurul umerilor lui Rai'. Se vede ca nu semanam deloc la caracter.
Am zambit usor si m-am uitat la ea cateva secunde. Mi-am intors capul si m-am incruntat.
-Nu suntem chiar chit. Despre mine nu stii nimic, chiar daca ai fost cu mine in scoala generala.
Am ridicat o spranceana si am asteptat sa ma intrebe. Nu aveam de gand sa spun nimica neintrebata.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:27 am

-Da,ea-i mai nesuferită. Eu-s aia mai bună,şiii,în fine,gata cu caracterizarea.Auzi,Kiki?Tu tot timpu' aştepţi invitaţie specială.Hai descriete!Că altfel te descriu eu,şi nu ştiu dacă-ţi convine. Căci voi spune tot,TOT!
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:30 am

- Dap aici te cam aprob Nerime...deci ce informatii poti dona despre tine? rase tanarul usor si se gandi ca sa dea exemplele de pana acum.
- Varsta, hobby-urile...!
- Nu mi-as fi inchipuit ca sunteti surori vitrege!
Se amuza usor de firea celeilalte, abtinandu-se din greu sa nu rada, multumindu-se cu un zambet.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:32 am

-Ce sa zic, mai nesuferita. am spus, incrucisandu-mi bratele la piept. Si daca ti nevoia sa ma descrii, hai, fa-o! Te provoc! Dar daca zici ceva ce nu-mi convine, sa stii ca o sa te trezesti cu o palma peste cap. am spus direct.
Am oftat apoi si mi-am indreptat privirea spre Hero.
-Nerine, Japonia, 17 ani, nu fac nimic in particular decat scoala, imi place sa desenez, sa imi fac prieteni si sa zambesc. Nu cred ca vrei sa stii cum am reusit sa fiu sora cu ea...
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:39 am

-Nu-mi adu aminte,te rog! Începu să râdă uşor. De fapt,poţi să-i zici acum! Îşi astupă urechile privind-o.Hehe! Da' nu-mi place de maicăta...Spuse direct,şi oftă scurt.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:44 am

-Tu crezi ca mie imi place de taica-tu? am intrebat apoi chicotind, dandu-i la o parte o mana de pe ureche, ca sa ma poata auzi.
Am tras aer in piept si am inceput:
-Tata a murit cand aveam 6 ani iar eu cu mama am ramas singure. Dupa vreo 2-3 ani mama s-a indragostit de tatal lui Rai' si s-au casatorit dupa vreo 6 luni. Asa am ajuns noi surori, dar tin sa-ti spun ca acum ne intelegem bine. Inainte mai ca nu ne omoram una pe alta.
Am ras usor si mi-am pus bratul in jurul umerilor lui Rai'.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:48 am

-Da' mie nu'mi place nici de tata!Ce i-a trebuit să se însoare,nu ştiu! Eu stăteam bine doar cu el.I-a trebuit femeie,pff...Ce om! Oh şi thx că nu ai spus şi cum am încercat să-i despart,cum ţi-am aruncat cu vopsea-n cap... Oops!Am zis singură.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:51 am

- Woow! ramase tanarul ca traznit de fulgere dupa ce auzi povestea, neavand cuvinte sa-si exprime uimirea.
- Woow! spuse apoi pe un ton mai soptit, aplecandu-si usor privirea ca sa nu se dea de gol.
- Chiar trebuie sa scrieti o carte.. numai paragraful acesta v-ar face mii de cititori.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:51 am

-Felicitaaaari, faino! am spus eu razand. Mda...odata a spart masina tatalui ei, a distrus unul din costumele tatalui ei, a distrus chiar si un kimono al mamei mele si m-a facut si cu vopsea verde in cap, ca sa dea vina pe mine si astfel, mama si cu tatal ei sa se certe si sa se desparta.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:59 am

-Mersi...O să scriu o carte,pe care nu o voi publica şi voi da vina pe ea.În orice caz,ia spune şi despre actu' de pace.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:04 pm

-Stii, deja incepe sa mi se faca mila de bietul Hero. Prea multe informatii dintr-o data...am spus chicotind usor. Vrei sa auzi si actul de pace, Hero? am intrebat apoi, intorcandu-ma spre el.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:09 pm

- Pei daca tot s-a inceput o puteti lua si pana la sfarsit , iar eu sunt curios din fire.. mintea mea indura multe! rase tanarul usor.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:17 pm

-Okke...am spus razand. Mama evident ca m-a pedepsit pentru lucrurile care nu le-am facut eu, asa ca am stat o buna bucata de vreme in camera mea, ca intr-o cusca. Iti dai seama cat de insuportabila poate deveni o camera de dojo cand stai inchis in ea mult timp, asa ca mi s-a acrit ca Rai' sa se razbune oarecum pe mine. Cand m-a lasat mama sa ies afara, m-am dus si am cumparat o prajitura de la cofetarie. Am scris pe cutie 'Hai sa ne impacam' si cand am vrut sa i-o dau lui Rai' m-am trezit ca si ea mi-a cumparat exact acelasi fel de prajitura si pe cutie scria exact acelasi lucru. Zau ca n-am mai putut de ras atunci...
Am ras usor, batand-o usor pe Rai' pe spate.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:22 pm

Începu să râdă,apoi se gândi,ce-ar fi dacă s-ar certa iar şi i-ar mai aduce o prăjitură?Că şi-aşa îi plăcu acea prăjitură.
-Auzi...şi nu-mi mai iei o prăjitură..?
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:24 pm

-Nu mersi...nu mai cheltui banii pe tine. am spus, ridicand o spranceana si razand apoi. Plus ca nu vreau sa ne mai certam asa de urat...Suntem mari, ce mai! Atunci eram pustioaice de clase primare...
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:30 pm

Chicoti usor de la poveste, de data aceasta nemaiputandu-se abtine si isi zise in sinea sa:
- " Mi s-a facut o bizara pofta de prajituri!"
- Intr-adevar amuzanta povestea...!
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:32 pm

-Bine...gata cu poveştile că nu mai vreau să-mi aduc aminte şi alte năzbâtii.Jucăm ceva?Întrebă apoi,privindu-i pe amândoi.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:34 pm

-Hmmm...pot sa imi incerc artele mertiale pe tine? am intrebat-o pe Rai'. Am invatat niste figuri noi si vreau sa le incerc.
Am zambit larg asteptand raspunsul ei.
-Sau poate vrei tu, Hero. am continuat, zambind.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:35 pm

- Nup, tin foarte mult la pretiosul meu chip sensibil... asa ca presupun ca am sa merg pe varianta lui Rain...!
Sus In jos
Continut sponsorizat





New way... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New way...   New way... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
New way...
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: House :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: