Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 So What I'm a rock star

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 9:42 am

Am intrat in clasa la si un sfert se vedea ca profa cea noua nu ma in ghite caci cum am intrat pe usa a inceput sa tipe la mine.Mam asezat plictisita fara sa o bag in seama in ultima banca de la fereastra.Deja incepuse sa ma ameninte cu scaderea notei la purtare si alte tampeni din'trastea.
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:00 am

Stateam cu capul pe banca. Din fata nu va vedea nimeni. Eram prea in fata ca sa fiu vazuta. Dormeam linistita, fara vise.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:02 am

Am intins capul pe banca,cascand usor si inchizand ochi,fara sa dau vro importanta celor din jurul meu.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:06 am

Am vazut-o pe Sam intrand in clasa si am chicotit usor cand profesoara de matematica sari cu gura pe ea. Mi-am scos telefonul si i-am scris un mesaj.
Hey, vad ca esti bine dispusa azi...nu bagi in seama profii. felicitari! =]]
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:07 am

Am tresarit la auzul propriului meu nume. Profesoara ma rugase/strigase sa rezolv o problema. M-am ridicat si am mers incet spre tabla. scriam ce mi se dicta si rezolvam.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:09 am

Am scos repede telefonul din buzunar cand a inceput sa vibreze,apoi am citi mesajul.
Multumesc,dar deja mam invatat sa se tipe la mine,sa mi se zica ca nu fac bine,e viata mea fac ce vreau
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:12 am

Termin. Ma intorc pe calcaie si ma asez in banca. Am scos incet mp3-ul. Muzica rasuna in clasa incet de la volumul dat prea tare. Am rosit.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:16 am

Plictisita am iam mai trimis un mesaj lu Nerine
Hey cine e tipa noua?!
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:20 am

Am dat volumul mai incet si mi-am bagat castile in urechi. priveam pe fereastra dar mai mult parea ca o privesc pe blonda de langa geam.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:23 am

M-am uitat la tipa noua si m-am incruntat.
nu ma intreba, nu stiu. E mai aproape de tine, intreab-o ce-i cu ea. =]]
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:29 am

Hay mah de ec esti rea?:]] ok hai ca ma duc eu la ea am trimis mesajul si mam apropiat de fata.-Hey!Esti noua pe aici?!
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:30 am

Ridic capul de pe banca. Scot castile si dupa raspund:
- Hmm?
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:30 am

M-am ridicat de pe scaun in secunda in care Sam se apropie de tipa noua. Am zambit si m-am pus pup langa ele.
-Salut! am spus mai soptit, ca sa nu auda profesoara.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:33 am

-Eu sunt Sam,iar ea e Nerine!Esti noua nu?!Ca nu te-am vazut pe aici!
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:36 am

Dau afirmativ din cap.
- Abia m-am transferat. Si... incantata. Sunt Sarani. Dar de ce avem matematica? Parca eram la litere..
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:40 am

-Schimbare de moment. Profa de litere a avun un accident neplacut si a trebuit sa avem mate. am spus zambind, sperand ca fetele isi vor da seama de isprava mea. N-am vrut sa iasa chiar asa de rau, totusi.
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:42 am

- OK presupun. Coreana o avem ca limba straina in orar? Sau japoneza? Ori germana?
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:48 am

-Cred ca sunt de toate. Pentru iubitorii de orice limba. am spus zambind. Poate avem vreun curs impreuna.
'Okke, nu e sociabila.' mi-am spus direct.
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:52 am

- Ar fi dragut sa sti. Nu cunosc pe nimeni de aici.
M-am ghemuit in banca pentru a avea ambele fete loc.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:56 am

Mam asezat langa Sarani.-Hey Nerine cumva tu esti implicata la "micul" accident al profei?!
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:57 am

- E chiar asa insuportabila profa incat merita asta?
Ma uit curioasa la Nerine.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:58 am

Am zambit usor.
-Cine, eu? am intrebat razand. N-as face eu asa ceva! Okke...eu am fost. Am calculat totul si a iesit exact cum am dorit. Nu stiu daca profa are capul spart sau doar fracturat, dar stiu sigur ca s-a trezit cu un ghiveci de flori in cap.
Am ranjit si m-am uitat la Sarani.
-Ar trebui sa te integram mai bine. am spus apoi. Ce zici sa facem ceea ce facem noi de obicei? Intram la detentie, plecam cu mainile in buzunar, trecem pe langa gardieni simplu si apoi mergem la un suc.
Am chicotit.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:59 am

Am inceput sa rad incet.-Dap asta facem noi de obicei.
Sus In jos
Sarani Mi Yong.

Sarani Mi Yong.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 17/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:01 am

- Bine.. deobicei nu fac asta. Nu sunt un copil rebel, poate doar unul plictisit. Scuze, chiar vreau sa devin scriitoare...
Zambesc stanjenita.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:03 am

-Scriitoare?!Hey pot fi prima ta fana si sa imi dai primul volum scris de tin?
Sus In jos
Continut sponsorizat





So What I'm a rock star Empty
MesajSubiect: Re: So What I'm a rock star   So What I'm a rock star Icon_minitime

Sus In jos
 
So What I'm a rock star
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: School :: Clase-
Mergi direct la: