Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Insomnie,deh.

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 1:33 pm

-Pentru ca asa sunt eu..nu stiu! replica ridicand din umeri.Stii mie a inceput sa mi se faca somn...cred ca o sa ma duc sa ma culc.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 12:01 pm

-Mai stai...te rooog!!Că dacă nu stai,vin după tine,mă! Îi spuse,pe un ton ameninţător,abţinându-se să nu râdă.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 12:44 pm

-Bine..bine mai stau! spuse baiatul intorcandu-se inapoi si asezandu-se pe canapea.Dar numai faci ce ai facut la inceput da?
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 12:55 pm

-Ce-am făcut la început? Că ţi-am cerut sărutul acela...fain,superb,minunat...ăăă,nu contează.Din cauza aia,cu sărutul?
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 12:59 pm

-Nu nu din cauza sarutului, din cauza ca te urcai pe mine dar acum lasa! Hmmm.....hai sa ne uitam la un film vrei?Si vino sa stai jos!
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 1:03 pm

-Neah,nu mai am de gând să mă urc pe tine.Okey.Da' ce film?Că la ora asta,sunt numai d'ălea,triplu x. Ştiu că ălea-ţi plac,da' mie nu,spuse şi se aşeză lângă el,pe jos.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 1:07 pm

-Hmm...pai da imi plac dar daca nu vrei sa te uiti atunci ce uitam la altceva.
Statu putin pe ganduri apoi isi aminti ca acum cateva zile lasase cateva DVD-uri cu filme intr-un dintre sertarele de la dulap.
-Vezi ca in sertarul acela sunt niste DVD-uri cu filme..ia-le si pune-le! spuse indicand locul
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeMar Apr 20, 2010 5:15 am

-Bun,tot timpu' tre' să fac io orice!Leneşule.Se ridică cu o lene imensă,întradevăr,şi deschise sertarul,cotrobăind prin el. Eşti un pervers! Numai d'ălea ai. Aaa!Uite unul. Era o comedie romantică şi o scoase din sertar,uitându-se la băiat cu nişte ochi mari.Tu...te uiţi la comedii romantice?Sau şi-a uitat iubităta DVD-ul aici?În fine,nu contează. Băgă discul în DVD şi aşteptă să înceapă filmul,în timp ce se aşeză lângă băiat,cu o pernă în braţe.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeMar Apr 20, 2010 12:57 pm

-Pai cred ca a ramas de la ea...dar vezi ca trebuie sa fie si un DVD cu un film de groaza acolo! spuse baiatul scotand discul pus de fata in DVD.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeMar Apr 20, 2010 1:02 pm

-O să mor cu capu'n sertar,serios.Se ridică iar,căutând discul acela de zor.Eşti ala un scârbos,cum poţi să te uiţi la ăstea? Nu contează. Găsi într-un final discul,se întoarse înapoi,puse obiectul în DVD şi...într-un sfârşit se aşeză lângă el.Dacă zici că mai e altu,şi că ăsta nu.ţi place,te duci,frăţică!Eu nu mă mai uit acolo,veci!
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Dieya Hao

Dieya Hao


Mesaje : 87
Data de înscriere : 16/04/2010

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 12:40 pm

-Ete na...comentezi cam mult stiai asta? Ce are sertarul ala? Este un sertar ca oricare altul...nu are nimic neobisnuit in compozitia lui! spuse razand.
-Si da ..asta e ..nu pot sa cred ca ai nimerit DVD-ul corect!Aaa...sa stii ca e de groava filmul..eu te avertizez de pe acum!
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 12:47 pm

-Da' ce?Mă crezi toantă?Ştiu cum arată un DVD de groază.Şi de ce mă avertizezi?Ştii că-mi plac filmele horror,şi... nu mă sperii!!!Încercă ea să mintă,deşi era mai mult ca sigură că nu reuşise.Oricum,filmul începu,şi de la început avuse nişte scene cam urâte şi se înghesui în braţele băiatului,iar când îşi dădu seama,se îndepărtă de el.Ăăă...e...nu mă sperie,e foarte faină scena asta,nu?
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Continut sponsorizat





Insomnie,deh. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnie,deh.   Insomnie,deh. - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Insomnie,deh.
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: House :: Sufrageria-
Mergi direct la: