Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Babo lasati gatul tu me!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:45 am

Stateam la rand de vro jumatate de ora deja ma plictisisem,asa ca mam asezat in stil turcesc jos pe asfalt si am asteptat sa imi vina randul nervoasa.
Sus In jos
Hero

Hero


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:51 am

Se gandi sa se mai relazeze. Asa ca filmul suna destul de bine, din pacate coada nu prea suna.
- " Parca ar fi interminabila!" isi spuse acesta, lipindu-se cu spatele de perete si incepu sa butoneze telefonul pe diferite jocuri, ca sa evite nerabdarea.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 4:05 am

Stătea la coadă,şi ca de obicei,era ultima.Se ridică puţin pe vârfuri,observând-o pe Samy şi pe Hero mai în faţă ."Asta-i şansa mea!" Fugi la ea,şi o bătu pe umăr.
-Buhuhu!Luăm bilete împreună?Că stau ultima la coadă şi o să ajung mâine în sală,când nu va mai fi filmu.Te rooog!!
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 4:12 am

-Ok!Ok!am spus razand ridicanduma de jos....Bbao lasati gatul tu me sa gatui tu you,hai anu asta babaciune unei vor sa vada filmul!am tipat eu cat sa ma auda.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 4:35 am

Se uită la ea cam ciudat,căci nu înţelesese ce zise.
-Ce-ai zis,mă?Babo lăsaţi gâtul tu me să gâtui tu you?Adică?Tradu şi mie,că nu am atâta carte câtă ai tu!
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 8:25 am

Prin acea multime de oameni ce stateau la rand pentru bilet se afla si Jia Di. Incerca sa-si faca loc printre ei, dar nu reusea.
- Ah... cum o sa ies eu de aici? Se intreba, simtind ca acele persoane intre care statea o facusera placinta si deabea mai avea aer.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 8:38 am

-Stai puţin! Îi zise blondei,şi se întoarse puţin înapoi. O lovi din greşeală pe o fată brunetă,făcând ochii mari.
-Oops.Scuze! Nu am vrut.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 8:40 am

"Ah, super, asta imi lipsea! O sa intarzii!"
Ofta in sinea ei si se uita spre fata, iesind repede din multime.
- Pai, nu-i nimic, presupun... ! Vorbi ea, mai mult cu juma' de gura.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 9:00 am

"Eh?Am dat de dracu!"Se gândi ea,înghiţind în sec.
-Dacă vrei...poţi veni cu mine şi cu o fată mai în faţă să ne luăm toate bilete.Ajungem mai repede în sală..
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 9:02 am

- Defapt mie nu-mi trebuie bilet... imi trebuie sa ajung mai repede in sala, atfel m-am ars.
Zise si tot atunci ofta scurt.
- In fine... ! " Ehm, doar n-o tipa daca intarzii cateva minute, nu?"
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 9:04 am

-Ă?Păi...cum?! Că nu m-am prins,spuse muşcându-şi uşor buza.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 9:37 am

Mam asezat iar in stil turcesc,aoftand scurt si uitanduma plictisita in jur.
Sus In jos
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 1:21 am

- Pai... aici lucrez, deci trebuia sa ajung mai devreme si nici nu-mi trebuie bilet ca sa intru in cinematograf. Ii explica ea fetei.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 1:30 am

-Aa,păi şi de ce nu ceri voie să treci?Că doar lucrezi aici,şi vor înţelege,neh?
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 1:56 am

-Daca baba aia nu merge mai repede,sigur e scorpie.
Sus In jos
Rain Lee.
Admin
Rain Lee.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 33

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 1:58 am

Auzi vocea Samantei şi o pufni râsu'.
-Bagă-te şi tu mai în faţă! Zise printre râsete şi chiar atunci toată lumea se întoarse cu faţa spre ea.
-...Sau nu. Continuă apoi.
Sus In jos
http://goodbye-my-love.omgforum.net
Tong Jia Di

Tong Jia Di


Mesaje : 61
Data de înscriere : 16/04/2010
Localizare : Right there!xD

Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 4:49 am

- Ce sa te bagi? Nu, ca nu se poate domnule!
Zise ea complet revoltata si tot atunci se imbufna, facand o fata destul de amuzanta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Babo lasati gatul tu me! Empty
MesajSubiect: Re: Babo lasati gatul tu me!   Babo lasati gatul tu me! Icon_minitime

Sus In jos
 
Babo lasati gatul tu me!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: Town :: Cinema-
Mergi direct la: