Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Can i come?

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:10 pm

M-am uitat urat la el si m-am stapanit sa nu-i pocnesc una cu scaunul. Am oftat.
-Ce rost mai are? Oricum directorul e alergic si la alune, data viitoare poate folositi alune, dar sa nu fiu eu prin preajma.. am spus apoi chicotind usor. Sunt Nerine, apropo.
Sus In jos
Grin Tishyo

Grin Tishyo


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:10 pm

-Insa nu inteleg..Ce vina aveam eu ? Directorul asta nu a divortat ? Saracul..cred ca a ramas cu traume de la fosta sotie care adora parfumul de capsuni .
Incep sa oftez , apoi ma uit spre geam . Doream sa scap cumva de acolo . I`am auzit numele tipei ,apoi am privit`o cu coada ochiului .
-Gru !
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:12 pm

-Si dean p-aici!m-am prezentat dupa care am terminat si cu albastru si mi-am scos galbenu din ghiozdan. Dupa ce termin aici care are chef de o ieseala?ii intreb chicotind.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:12 pm

-Bai data viitoare amintitimi sa imi iau un parfum de capsuni la mine,poate il fac sa demisioneze!
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:13 pm

-Okke, nu esti foarte sociabil...am spus, ridicand palmele in aer.
M-am intors spre Dean si am zambit.
-Data viitoare sa folosesti alune. i-am facut cu ochiul si am chicotit.
Sus In jos
Grin Tishyo

Grin Tishyo


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:13 pm

-Oh da ... Normal ! spun scurt si ma holbez din nou la geam . Erau gratii , apoi il privesc pe Dean .
-Si cum vrei sa fugim de aici ?
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:14 pm

-Samy iti aduc eu un parfum de capsuni super dulce!am chicotit malefic. Si da Nerina promit ca am sa folosesc alune si-i zic ca a fost din partea ta!Gasim noi o cale!ii zic lu Gru.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:15 pm

-Se zice ca baieti sunt cu 3 ani mai mici al minte decat au ei in general,deci tot pe fete va bazati,eu una nu am idee!
Sus In jos
Grin Tishyo

Grin Tishyo


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:16 pm

-Ia spune ,ai mai iesit de aci` ? il intreb pe brunet fara sa il privesc , uitandu`ma la fiecare ferestra in parte .
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:17 pm

-De fapt, stiu o iesire simpla de aici...am spus, avand o revelatie. Dincolo de usa aceea din capat e un tunel spre subsolul scolii. De acolo putem iesi destul de usor.
Am zambit, apoi zambetul meu a palit dintr-o data.
-N-avem cheie.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:18 pm

-Se vede ca avem un plan bun dar afra cheie la el!am spus razand
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:19 pm

-Nu nerine!Pe acolo e naspa!ii zic fetei. Am iesit de prea multe ori de aici ca sa merg pe acolo!am zambit. Stati sa termin aici si dupa va scot pe toti!le-am zis continuandu-mi desenul
Sus In jos
Grin Tishyo

Grin Tishyo


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:19 pm

-Iar tu , Sam , mai spuneai de noi .. baietii ! mormai , apoi incep sa marai fara sa o privesc , uitandu`ma la un colt al ferestrei unde era spart .
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:21 pm

-Hey de unde sa stiu eu ca Nerine are un plan prost?!In plus e prima data in detentie la scoala asta deci nu stiu locurile!am spus incrucisandumi mainile la piept.
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:21 pm

Termin intr-un final desenul si imi bag si sprayul ala in ghiozdan apoi ma ridicat si ma duc la un geam mare deschizandu-l si urcandu-ma cu picioarele pe pervaz. Lovesc apoi cu piciorul gratiile si 5 cad jos facandu-ne loc pentru a iesi.
-Pe aici e bine?ii intreb zambind. SAu preferati pe la tunel?
Sus In jos
Grin Tishyo

Grin Tishyo


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:22 pm

Ma ridic de pe scaun si ma uit cateav clipe la desen ,apoi zambesc . IL privesc pe Dean apoi zambesc .
-Eu prefer fereastra ...
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:23 pm

Am ridicat din umeri si m-am asezat in fund pe pervaz pentru a astepta si raspunsul fetelor.
-Sa stiti ca am cheia si de la tunel!am chicotit.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:25 pm

-Eu nu risc nici sa ma murdaresc nici sa imi rup gatul sau picioarele!Mai bine mai astept cateva minute aici!
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:26 pm

Am inceput sa rad.
-Suntem la parter papusa!N-ai ce sa patesti!i-am zis Samanthei.
Sus In jos
Grin Tishyo

Grin Tishyo


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:26 pm

-Si oricum nu te vom lasa sa stai aici , te vom lua cu forat si gata ! Nu vream sa ne parasti , asa`i ? ii intreb pe ceilalti , apoi incerc sa ajung cat mai repede la pervaz sa nu raman ultimul .
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:27 pm

-Oricum nu ne va para!ii zic baiatului. Ca daca o face o pateste!am zambit ridicandu-ma in picioare.
Sus In jos
Taylor Samanta

Taylor Samanta


Mesaje : 265
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:33 pm

-Si ec frica imi e de tine,nu mai pot am spus indreptanduma spre usa bagand cardul pe langa broasca pentru a se deschise si deschizando usor uitanduma pe hol.-Puteti sa o luati pe aici!
Sus In jos
Dean Cox

Dean Cox


Mesaje : 122
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:34 pm

Am inceput sa rad.
-Da sigur!La fiecare colt sta un garidian, la bai sunt alti 2! Pe acolo nu se poate!ii zic fetei.
Sus In jos
Nerine Akiharu

Nerine Akiharu


Mesaje : 114
Data de înscriere : 16/04/2010
Varsta : 29

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:36 pm

Am oftat usor si am iesit pe hol. Nu era nimeni asa ca am inceput sa ma duc linistita pe hol.
-Veniti? Am grija de gardieni daca e nevoie...
Am scos din geanta un sprey si l-am scuturat usor.
-E lacrimogen
Sus In jos
Grin Tishyo

Grin Tishyo


Mesaje : 56
Data de înscriere : 16/04/2010

Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 2:37 pm

-Uff...Acum spuneti`mi si mie pe unde sa o iau ? Pe acolo nu , pe acolo da , huh ?
Imi dau ochii peste cap si sar pe pervaz , langa tip .
-Vin cu tine .. si asa am mai fost prins de un gardian si pot spune ca astia sunt pedofili ! ii zic ,strangand din dinti .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Can i come? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can i come?   Can i come? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Can i come?
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: School :: Sala de detentie-
Mergi direct la: