Goodbye my love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Every goodbye is the birth of a memory.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Un mic colţ de rai.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Natalie Elmo.

Natalie Elmo.


Mesaje : 24
Data de înscriere : 16/04/2010

Un mic colţ de rai. Empty
MesajSubiect: Un mic colţ de rai.   Un mic colţ de rai. Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 1:03 pm

-Ce contează? Again, again ... plictiseală ! Uff...înjură printre dinţi stând în pat , privind tavanul şi albul imaculat ce domina peretele , plictisindu-se de moarte.
Căsca adormită şi non-şalantă cum obişnuia , ridicându-se în sezut privindu-şi unghiile.
-Cred că o să fac ceva...
Sus In jos
Jhon Mark.

Jhon Mark.


Mesaje : 6
Data de înscriere : 16/04/2010

Un mic colţ de rai. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic colţ de rai.   Un mic colţ de rai. Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:33 am

Îşi sprijini capu' pe o uşă la întâmplare,punând mâna la gură tuşind,din ce în ce mai des.Încercă să inspire adânc dar fără putinţă.Prea mult marihuana băgată la întâmplare,probabil,cum e de fiecare dată,pentru unele probleme.
Sus In jos
Natalie Elmo.

Natalie Elmo.


Mesaje : 24
Data de înscriere : 16/04/2010

Un mic colţ de rai. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic colţ de rai.   Un mic colţ de rai. Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 3:58 am

Trase aer în piept renunţând la ideea aceea prostească,se ridică în picioare cu gândul la o mică plimbare prin parc , îşi trase blugii pe ea şi o bluză oarecare apoi deschise puţin uşa tresărind uşor zărindu-l pe tip.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un mic colţ de rai. Empty
MesajSubiect: Re: Un mic colţ de rai.   Un mic colţ de rai. Icon_minitime

Sus In jos
 
Un mic colţ de rai.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Goodbye my love :: House :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: